Twoja mobilna aplikacja leasingowo kredytowa w rękach nowego klienta

Aplikacja przeznaczona na smartfona za pomocą, której w nowoczesny i innowacyjny sposób poprzez sieć agencyjną lub dealerską, dotrzesz do nowych klientów. ExCalc to aplikacja mobilna na m.in. Androida i iPhona, dedykowana dla Twojej firmy w rękach klienta w akcji u dealera – to jest coś!

Wszystko

w jednym miejscu

Konfigurator nowych i poleasingowych samochodów, parametryzowana kalkulacja (m.in. zmienne oprocentowanie, sterowanie wartością końcową), zapis i edycja kalkulacji, historia umów, kontakt z operatorem, edycja profilu i wiele innych funkcji.

CarIcon
CarIcon
CalculationIcon
MyCalculationsIcon
MyContractsIcon
MailIcon
MyProfileIcon

ExCalc

więcej niż kalkulacja

Przy pomocy ExCalca klienci skalkulują pojazd z Twojej oferty. Będą mogli zapoznać się z wysokością rat i harmonogramem spłat, a następnie przesłać zapytanie do centralnego systemu.

Circle2

Połączenie z centralnym systemem umożliwi im również przeglądanie historii umów, łatwą komunikację z Twoją firmą i wygodne przesyłanie zapytań ofertowych.

Circle1

Nowy kanał sprzedaży

Czy trudno jest otworzyć nowy kanał sprzedaży produktów leasingowo-kredytowych? Za pomocą ExCalca bank lub firma leasingowa może dotrzeć do klienta końcowego jeszcze zanim trafi on do dealera samochodowego. Na przykład siedząc na kanapie i przeglądając pismo motoryzacyjne.