Branding w ExCalcu

Dostosuj aplikację do wizerunku Twojej firmy

ExCalc – Leasing Calculator to aplikacja, którą możesz dostosować do wizerunku Twojej firmy przez zmianę splash screen'a, kolorystki, ikon, logotypu i innych elementów graficznych.

Wiemy, że jednolity przekaz jest bardzo istotnym elementem w budowaniu świadomości marki. Dlatego przygotowaliśmy aplikację kliencką w taki sposób, żeby można było wygodnie zmieniać i dostosowywać jej wygląd.

Phone

O kalkulacji

ExCalc – Leasing Calculator kalkuluje oferty leasingowe i kredytowe. Niezależnie od kalkulowanego obiektu używana jest metoda znana z kalkulatorów finansowych HP, brutto lub netto w określonej walucie.

Kalkulacja jest mocno parametryzowalna. Firma leasingowa decyduje o warunkach kalkulacji. Ustala przebieg oprocentowania (np. im dłuższy okres, tym tańsza oferta). Wartości końcowe obiektów (samochodów) mogą być grupowane w tabele i przypisywane określonym typom.

Ustalanie warunków następuje z poziomu oprogramowania administracyjnego i obowiązuje w kalkulacji w aplikacji klienckiej.

Architektura

ExCalc – Leasing Calculator może działać bez dostępu do internetu (z lokalną bazą danych) oraz online (wykorzystując swój własny wewnętrzny system lub istniejący system używany w Twojej firmie).

Implementacja serwisów webowych dla zewnętrznego systemu centralnego jest procesem łatwym i przejrzystym.

Wygodne zarządzanie

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania i administrowania

Internetowa aplikacja ExCalc – Editor umożliwia zarządzanie pojazdami, ofertami, użytkownikami, newsami i wieloma innymi elementami systemu. Możliwy jest również eksport i import danych do/z istniejącego systemu używanego w Twojej firmie.

Twój klient, który na co dzień korzysta z aplikacji mobilnej, może także zalogować się na stronę administracyjną za pomocą przeglądarki internetowej i sprawdzić swoje oferty lub umowy.